24 września 2020 Udostępnij

10 akcesoriów dekoracyjnych, które musisz miec tej jesień

Ludzie często mówią o wiosennej czystości, ale kiedy chcemy zaproponować pomysł jesiennego odświeżenia! Dlaczego? Cóż, przy spadających temperaturach będziemy spędzali więcej czasu w domu, a nowy sezon oznacza wiele nowych rzeczy do zabawy.

Jeden (lub dwa, lub trzy) elementy z tej listy dadzą Twojemu pokojowi szybką transformację, a my wybraliśmy projekty, które odzwierciedlają bogatą tonację tego, co, powiedzmy to, jest jedną z najbardziej inspirujących pór roku z nich wszystkich.

Oto 10 najlepszych projektów, których potrzebujesz w swoim domu:

Żarówka Edisona

Jeśli wyczerpałeś budżet w lecie, te żarówki retro pozwalają na łatwe i natychmiastowe dostosowanie się do chłodniejszych miesięcy. Ponieważ emitują niezbyt silne, ciepłe światło, mogą być stosowane w oprawach naświetlanych i wyglądają wysublimowanie z dołączonym zawieszką.

Ciepłe światło żarówek Edison zapewni odpowiednie jesienne uczucie w każdym pomieszczeniu.

Miedziana lampa stołowa

Miedź przekroczyła status flash-in-the-pan, aby stać się zszywką dla naszych domów. Być może jest to brak światła w miarę wciągania się nocy, ale jesteśmy namagnesowani do jej lśniących, ciepłych tonów, które mają tendencję do błyszczenia się nawet w najciemniejszym dniu. Ta lampa stołowa łączy w sobie nasz ulubiony metal z chłodnym, przemysłowym wyglądem.

Miedź ma tendencję do błyszczenia się nawet w najbardziej ponure dni.

Miedziany stołek i wisiorek

...A jeśli nie masz dość tego wyglądu, to weź go od nas: z tą lampką do zawieszania można łatwo przejść na miedź.

Jeśli nie masz dość tego wyglądu, z łatwością możesz w pełni wykorzystać miedź dzięki tej lampce do zawieszania.

Jesienne krzesła

Jesienne liście to paleta kolorów, która jest zbyt dobra, by jej nie pożyczać, choć te szkarłatne krzesła do jadalni od Cult Living będą wyglądać przez cały rok.

Krzesła do jadalni z ciemnego drewna

Jednym z naszych ulubionych zestawień kolorystycznych (i, spójrzmy prawdzie w oczy, zestawień żywieniowych) na jesień jest czekolada i pistacjowe, a konkretnie ciemne drewno orzechowe z tych kawałków, które świetnie sprawdzają się w każdym rodzaju dekoracji. Jeśli jeszcze nie próbowałeś krzesła tapicerowanego, to ten łatwo się w nie rozdziela, a lniane siedzisko uzupełnia oszałamiająca okleina ziarnista. Stołek jest świetną opcją dla Twojego wbudowanego baru.

Krzesło tapicerowane

Mogliśmy po prostu uratować najlepsze do końca! Szefem naszych pragnień na jesień jest krzesło, w którym możemy po prostu ochłonąć pod koniec długiego, ciężkiego dnia w pracy: wejdź na to krzesło Monza, po prostu zrobione tak, abyś poczuł się wygodnie i wyjątkowo. Oh, i wygląda całkiem stylowo, jeśli nie masz nic przeciwko temu, że to powiemy!

Nasze krzesło Monza zostało stworzone po to, abyś czuł się wygodnie i wyjątkowo.

Inspirująca poduszka

Chłodne dni = więcej czasu spędzonego na kanapie. I jak wszyscy wiemy, kanapy są naturalnym domem dla poduszek. Dostosuj je do swoich potrzeb za pomocą szykownego (i bezczelnego) numeru sloganu, typu, który wyskoczy na tle prostych wzorów w Twojej kolekcji.

Zdobądź inspirujące poduszki, które sprawią, że Twoja sofa będzie (jeszcze) bardziej komfortowa.

Najprzytulniejsza z sof

Czym byłaby jesień bez przytulnych nocy, przytulania się na kanapie i całymi dniami czytania i relaksu w środku, podczas gdy deszcz pada zimą? Zwracamy się do faceta o imieniu Magnus - kanapa, jak można się było domyślić - która ma ciężkie pikowanie wokół pleców i boków, idealne do pełnego relaksu. Jest to meblowy odpowiednik kubka gorącej czekolady.

Natalia Kędzior

Redakcja arasis.pl