23 września 2020 Udostępnij

JAK ZAPROJEKTOWAĆ SYPIALNIĘ DLA DZIECI, KTÓRA ROŚNIE RAZEM Z NIMI

Ktokolwiek powiedział, że dzieci są wielką radością życia, nigdy nie musiał projektować dziecięcej sypialni. Pomiędzy ich wspaniałymi pomysłami a stałym budżetem może wydawać się niemożliwe, aby wszyscy byli szczęśliwi. A biorąc pod uwagę sposób, w jaki dzieci rosną, jak wybrać schemat, który jest elastyczny do ich zmieniających się zainteresowań? Na szczęście, nasi starsi projektanci mają te wskazówki dotyczące projektowania sypialni, która rośnie wraz z Twoim dzieckiem.

ICH POKÓJ, ICH SZTUKA

Jeśli zauważysz, że wrażliwość estetyczna Twojego dziecka zderza się z Twoją własną, to zastanów się nad zawieszeniem ich sztuki, w ich przestrzeni. Stwórzcie ścianę galerii - albo w przypadkowym układzie, albo w siatce - z pasującymi ramami, tak aby ich prace wyglądały kurtuazyjnie i skrupulatnie.

OZDOBIĆ, A NIE PRZEMODELOWAĆ

To może być kuszące, aby dać ci sypialni dzieci temat dekoracyjny. Ale wybierz mądrze: pójście na cały świnia na temat może być kosztowne. Dla oszczędzającego rozwiązanie, pokład out twój dzieciaka sypialnia z akcesoriami które mogą zamieniać out gdy dostają starzeć się, i jako ich interesy nieuchronnie zmieniają. W tym śmiałym mieszkaniu TriBeCa zaopatrzyliśmy się w kolorowe akcesoria, w tym plakat z Gwiezdnych Wojen, które można łatwo wymienić w miarę jak dziecko naszego klienta się starzeje.

STORAGE

Jeżeli dostawać twój dzieci czyścić up po themselves jest stały z powrotem i naprzód, rozważa sposoby integrować czystość w ich sypialnię. Z obszernym magazynem, twoje dzieci nie będą miały żadnego usprawiedliwienia, aby nie sprzątać po sobie. Dzieci, które mieszkają w tym kolorowym, nowoczesnym domu w Connecticut są wielkimi fanami komiksów. Daliśmy im więc wiele możliwości przechowywania ich ogromnej kolekcji.

ŁÓŻKO LOFTED

Jeśli w pokoju dziecinnym jest mało miejsca, to zastanów się, jak dodać odrobinę kwadratowego materiału. Świetnym sposobem na to jest łóżko na strychu, lub łóżko piętrowe. Nasi klienci chcieli dać ich dziecku wystarczającą przestrzeń do zabawy, i w ten sposób poddaliśmy łóżko, i zainstalowaliśmy szuflady w każdym kroku, dla dodatkowego przechowywania.

WORKSPACE

Postaw dzieci na sukces i upewnij się, że w ich przestrzeni jest wystarczająco dużo miejsca na biurko. A jeśli dwoje Twoich dzieci dzieli tę samą przestrzeń, upewnij się, że oboje mają swoje własne, oddzielne miejsca pracy. Nasi klienci w tym kolorowym, półwiecznym mieszkaniu znaleźli się w tej właśnie trudnej sytuacji. Dlatego umieściliśmy jedno biurko w rogu i zainstalowaliśmy pomiędzy dwoma łóżkami pływające biurko, które pełni również funkcję nocnika.

KAWAŁKI, KTÓRE ROSNŠ WRAZ Z TWOIM DZIECKIEM

Projektując sypialnię dla dzieci, należy wziąć pod uwagę, jak rozwijają się Twoje dzieci. Więc kiedy zaopatrujesz się w meble, wybieraj elementy, które będą działać w tej fazie, ich następnej fazie i wszystkim, co może się zdarzyć później. W tym domu Upper East Side, szopki mogą być łatwo zamienione na podwójne łóżka, przekształcając ten żłobek w elegancką, stylową sypialnię dla dzieci.

Natalia Kędzior

Redakcja arasis.pl