16 września 2020 Udostępnij

Jak stworzyćtylowy Dom (razem z dziećmi!)

Chodzi o to, że dzieci zawsze się zmieniają! W jednej chwili zamieniasz wolny pokój w przedszkole, w następnej nakładasz taśmę na wszystkie ostre krawędzie i zanim się zorientujesz, proszą o łóżko w kształcie samochodu i wybór zasłon.

Jednym z najmniej dyskutowanych aspektów bycia mamą lub tatą jest to, jak sprawić, aby Twój dom był idealnym środowiskiem dla tego wszystkiego, ale jak zobaczymy, może to zaoszczędzić wiele problemów w dół linii - jak również być doskonałą wymówką dla odświeżenia lub przemyślenia, jak dekorować.

Z Dniem Matki na horyzoncie, chcieliśmy zabrać Cię z powrotem do szkoły i dać Ci lekcję w stylu młodzieżowym, w całym Twoim domu. Będzie zabawnie, obiecujemy!

Im więcej tym weselej

Po pierwsze, praktyczne. Podczas gdy wcześniej, w miarę wzrostu plemienia, mogło to być tylko dzielenie pokoju przez was dwoje, tak samo jak liczba miejsc, których potrzebujecie. Nie ma nic gorszego niż siedzenie wszystkich na dziwnych krzesłach podczas gdy ty siedzisz z Disney boxsetem, więc pierwszą rzeczą w porządku dziennym z każdym pokojem przyjaznym dzieciom naprawdę powinna być sofa.

Są tu dwie opcje, jeśli potrzebujesz więcej miejsca na absolutnie nic (OK, może trzy) - zainwestuj w nową, większą sofę, dodaj kolejną sofę do swojej przestrzeni lub, jeśli masz ograniczony budżet, dodaj kilka miękkich foteli.

Niewiele bije na głowę uczucie, że cała rodzina siedzi razem na dużej sofie, popcornie, zwierzętach domowych i w ogóle, na dobry, staromodny dzień bycia leniwym.

Thrills i rozlane

I tak, my też musimy być praktyczni!

Małe dzieci w każdym wieku mają skłonność do upuszczania, rozlewania się i tworzenia jaskrawych plam dzięki dowolnemu zestawowi rzemieślniczemu lub zestawowi farb, który w tej chwili testują. Jest to więc powód, dla którego projekt domu przyjaznego dzieciom musi mieć na uwadze jego trwałość.

Ale nie myśl, że musisz robić swoje miejsce jak dom pokazowy. Daleko od tego! Uwielbiamy te wszystkie małe bojowe blizny, które pojawiają się w pokoju po urodzeniu dzieci i, szczerze mówiąc, jest coś raczej nostalgicznego w plamie babeczki, którą wcierają w dywanik projektanta lata po tym, jak dorośli. Najlepiej jest przyjąć na wpół praktyczne, na wpół co do czego (wszystko się zniszczy: dzieci są dziećmi) i zainwestować w solidne, łatwe do wyczyszczenia kawałki i ciemne kolory w głównych punktach nacisku.

Mianowicie, krzesła. Kupno białej lub beżowej wersji sofy powyżej nie jest idealnym rozwiązaniem dla każdego domu z osobami poniżej 20 roku życia (nawet to wątpliwe), zwierzętami domowymi, czy też częstym spożywaniem gęsich ciasteczek, soku owocowego lub jedzenia dla dzieci. Lepiej trzymać się ciemniejszych wzorów i zwracać uwagę na tkaniny tapicerowane bawełną, ponieważ są one łatwiejsze do czyszczenia.

Nie należy też przeceniać plastikowych krzesełek. Jeśli pamiętasz je tylko z własnych dni szkolnych, spójrz jeszcze raz; są wytrzymałe, lekkie i dostępne w przyjaznej dla dzieci gamie jasnych kolorów, a także są przystępne cenowo, więc nie płacz, jeśli się rozbiorą.

Opłaca się mieć odrobinę edycji wokół twojego domu, jak również zanim maluchy zamienią się w maluchy, usprawniając wszelkie fantazyjne wyświetlacze lub winiety i przerabiając je na wysokie półki lub wyświetlacze ścienne - lepiej zaoszczędzić wszelkie łzy w dół linii po obu stronach.

Pokrowce na krzesła - zwłaszcza te ze zdejmowaną tkaniną - mogą być tu także linią życia, podczas gdy ładny rzut wystarczy, aby ochronić sofę przed marudnymi mini-rękami.

Pamiętaj, żeby się dobrze bawić!

Posiadanie dzieci wokół siebie jest nagle jak pozwolenie na powrót do oglądania rzeczy jak dziecko. Niektóre z najbardziej innowacyjnych pomysłów na dom mogą pochodzić z domów, w których granica pomiędzy wystrojem dzieci a pomysłami dorosłych na pokój łączy się w jedno.

Nie to, że mówimy, że powinieneś zacząć dodawać pluszowe misie do sofy i rysować kredkami na ścianie - ale raczej zaprosić trochę nowości, kolorów i kiczu do swojej przestrzeni za pomocą przedmiotów takich jak gigantyczne światełka wystawowe, odważne i przyciągające wzrok zegary lub akcesoria dla młodych ludzi, takie jak zabawki w stylu retro.

Nadszedł czas, aby zastosować jasne kolory, do których być może nie jesteś przyzwyczajony - i dlaczego nie pozwolić swoim mini-mesom je wybrać? Chlapiąca odrobina kwaśnej żółci lub zieleni może naprawdę zmienić zmęczony pokój.

Małe dodatki

Wreszcie, ważne jest, aby poczuli się naprawdę zaangażowani. W miarę jak zmieniają się czasy i postawy, nie czujesz, że twoja inspiracja musi pochodzić wyłącznie od ciebie - wspaniały dom wygląda jak żywy, a jego rysunki, nagrody i zdjęcia wyglądają na najlepsze miejsce w twoich ekspozycjach.

Funky haczyki na płaszcze są zawsze przydatne - nawet gdy nie ma zimy, to niesamowite, ile rzeczy zabierają dzieci, a te mogą utrzymać Cię w porządku i gotowości do powieszenia tuż przy drzwiach wejściowych.

Jak już wspomniano, tylko jedna lub dwie małe rzeczy mogą sprawić, że dom poczuje się jak ich własny, więc baw się dobrze z przyjazną dzieciom sztuką ścienną, specjalnymi półkami na kolekcje ich książek lub rzeczy jako część Twoich półek, a nawet przyjaznym dla dzieci kącikiem do czytania. Ten ostatni jest tak łatwy robić; Znajduje duże krzesło i mini, kid-size jeden dla ciebie czytać one w i ustawiać one w pustym rogu. Najlepiej jeden przy oknie i z dwoma gorącymi kubkami kakao, proszę!

Karolina Barczyńska

Redakcja arasis.pl