17 listopada 2020 Udostępnij

Pasjans - Twoje rozwiązanie oszczędzające przestrzeń

Jak wie każdy, kto kocha wystrój, Scandi jest hasłem roku, jeśli chodzi o wnętrza. Od szykownego, białego minimalizmu po przytulne, higieniczne wibracje, po prostu nie możemy mieć dość tego oh-so-coolnego stylu.

Chłodniejszy niż wędrówka przez szwedzki las w zimie.

Ale nie chodzi tylko o to, by wyglądać jak w najnowszym dramacie telewizyjnym noir. Styl skandynawski to także duże zainteresowanie maleńkimi domkami i małym mieszkaniem na małej przestrzeni, co oznacza, że możesz uzyskać dodatkową pomoc praktyczną przy wyborze stylu. Wejdź: Pasjans, zakres, który łączy w sobie skandynawski fajne z rozwiązaniami oszczędzającymi przestrzeń dla ostatecznego w meble do sypialni dziecka.

High Tam

Meble w pasjansach są dostępne w białym satynowym lub bielonym wykończeniu, a każdy element charakteryzuje się czystym, minimalnym wzornictwem znanym fanom Scandi; idealne do płynnego wkomponowania w istniejący styl każdego domu.

Jest to również idealne rozwiązanie dla osób, które szukają przestrzeni, maksymalizując wykorzystanie wysokości, aby zmieścić kilka mebli w jednym. Zobacz na przykład ten pasjansa Solitaire Ultimate High Sleeper z biurkiem i klatką piersiową. Inteligentny projekt wysokiej śpiwór oznacza, że otrzymasz całą sypialnię wartość mebli, które pasują do śladu tylko jednego łóżka.

Schludnie!

Oczywiście wysokość nie jest jedynym sposobem na maksymalizację przestrzeni w małych domach. Solitaire również korzysta z pomysłowości Scandi z nifty projekty wysuwane i ukryte funkcjonalności. Biały pasjansa z wysuwanym biurkiem i regałem na książki to doskonały przykład, zgrabny zestaw łóżek z dużą ilością miejsca do przechowywania i sprytnym, wysuwanym biurkiem, który zapewnia maksymalną oszczędność miejsca. Zabawa dla dzieci i odstresowanie dla rodziców z małymi problemami z przestrzenią.

Co o tym sądzisz? Jesteś fanem stylu Scandi? Jeśli jeszcze Cię nie przekonaliśmy, to może warto wspomnieć, że mały elf powiedział nam, że cała gama pasjansa jest teraz w ofercie... Scandi-lous! Chcesz jeszcze raz ten link? Tutaj jest.

Karolina Barczyńska

Redakcja arasis.pl