17 listopada 2020 Udostępnij

Łóżka dziecięce do tworzenia przytulnych kącików w sypialni twojego dziecka

W miarę jak zaczynamy zbliżać się do miesięcy zimowych, być może zastanawiasz się, jak stworzyć jakieś urocze i wygodne funkcje w sypialniach swoich dzieci. Przy odrobinie kreatywności możesz zbudować bajeczne przytulne kąciki - udowadniając, że łóżka dziecięce nie są jedynym miejscem do przytulania się.

Tworzenie zabawnych i wyjątkowych elementów w pokojach dziecięcych może być super zabawą. Dlatego właśnie uwielbiamy stylizować łóżka dziecięce i szerszą sypialnię. Nasza kolekcja teepees jest fantastyczna do budowania mini gąszczów lub zakamarków do czytania dla dorosłych. Można je dopasować do gustu dziecka i przetrwać przez całe dzieciństwo. Ale jak zacząć?

Po pierwsze, wybierz idealną przestrzeń. Najlepiej wybrać kącik, w którym dziecko może z łatwością usiąść. Powinien on znajdować się nieco z dala od łóżeczek dziecięcych, aby pomóc utrzymać przyjemny przepływ w pokoju. Po wybraniu idealnego miejsca, nadszedł czas na montaż. Nasze tipsy są bardzo łatwe w montażu, ale jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek rady, skontaktuj się z nami, a my pomożemy.

Po drugie, czas na stylizację! Jeśli masz maluchy, ważne jest, aby nie sięgać do tipi z łóżeczek dziecięcych. Zdobienia można z łatwością ściągnąć w ręce maluchów! Większość naszych tipi jest dostarczana z zabawką i wiązanką, więc to właśnie od nich można zacząć. Obłożenie wiązki wokół dachu, wejścia lub boku tipi daje wiele możliwości stylizacji i zabawy.

Dalej, dodaj trochę światła! Światła smyczkowe lub festony dodają pięknego blasku każdemu przytulnemu kącikowi. Dodaj je do dachu tipi, aby stworzyć idealną atmosferę do zwijania się. Zapalenie świateł na czas snu to także świetny pomysł, aby kojąca poświata była widoczna z łóżka Twojego dziecka.

Na koniec, wrzućcie kilka poduszek! Po umieszczeniu zabawki na dole namiotu, niektóre przytulne poduszki utrzymują kącik do czytania w ładnym i przytulnym miejscu, a także dodają kolorowych popsów. Nasza kolekcja poduszek i rzutów jest super miękka i idealna do przytulania się. Po ich zakończeniu stworzysz wspaniałą cechę, którą Twoje dzieci pokochają, a która może być stylizowana na uzupełnienie łóżeczek dziecięcych.

Chętnie zobaczymy przytulne kąciki, które stworzysz. Oznaczcie nas na zdjęciach z sypialni Waszych dzieci na Facebooku lub Instagram @roomtogrowbeds, możecie nawet umieścić je na naszych kanałach społecznościowych!

Łóżka dziecięce mogą czasem zachęcać do fantazyjnej zabawy, ale czy masz dedykowane miejsce do zabawy...

Jesteśmy w zimniejszych miesiącach, ale nie, to nie znaczy, że to wszystko jest zgubne i...

Dla dzieci ważne jest, żebyśmy zrozumieli, jak zrobić sypialnię przytulną, żeby...

Dołącz do naszych Imagineers, a będziemy w stałym kontakcie z ekscytującymi wiadomościami, ofertami specjalnymi, nowymi produktami, inspiracjami do wnętrz, poradami dotyczącymi domu i stylu życia oraz wieloma, wieloma innymi!

Rafał Krajewski

Redakcja arasis.pl