14 września 2020 Udostępnij

14 BAJECZNYCH, LUKSUSOWYCH PROJEKTÓW MEBLI DLA DZIECI

Wiele osób twierdzi, że posiadanie dzieci jest jedną z największych życiowych radości. Być może jest to prawda, ale ci sami ludzie nie mówią nic o obowiązkach - i często mniej niż atrakcyjne - które dzieci przychodzą razem z nimi. Mianowicie stosy plastikowych zabawek zaśmiecających podłogę, błyszczące projekty rzemieślnicze i meble, które, starając się jak tylko można, nigdy nie wydają się wyglądać obok swoich własnych. W obliczu takich rzeczy, natychmiastowym impulsem może być zaakceptowanie ich jako daremnych - tylko niektórych z niezbędnych, niekiedy chwilowych, aspektów wychowania dzieci. Tak jednak nie musi być, zwłaszcza dzisiaj.

Z coraz większą liczbą projektantów tworzących piękne meble dla swoich pociech, przejście z garnirupu do gesamtkunstwerk nigdy nie było łatwiejsze. Od pięknych ręcznie robionych szopek do bajecznych foteli dziecięcych, będziesz życzyć sobie, aby niektóre z tych projektów były w Twoim rozmiarze!

NOWOCZESNE PODWÓJNE ŁÓŻKO

Meble "Dot and Cross", podobnie jak to wyrafinowane, nowoczesne, podwójne łóżko, doskonale nadają się do podążania za dzieckiem przez nastoletnie lata.

ODZYSKIWANE DREWNIANE ŁÓŻECZKO

XO-in My Room's JANA szopka posiada ręcznie wykonany projekt i odzyskaną drewnianą konstrukcję.

ŻÓŁTY DESK

Biurko "Link" Small Design może być wykorzystane jako atrakcyjna ławka, gdy dziecko już ją przekroczy.

DREWNIANE BIURKO DZIECIĘCE

To eleganckie drewniane biurko firmy Iglooplay oferuje niezwykle wyrafinowany wygląd mebli dziecięcych.

AKSAMITNE KRZESEŁKO DZIECIĘCE

Ten miniaturowy fotel z Dwell Studio wygląda jednocześnie zabawnie i przyjaźnie dla dorosłych. Doskonały, jeśli chcesz włączyć do swojego salonu meble w rozmiarze dziecięcym!

WOOD SWING

Pięknie wykonana z odzyskanego dębu sztauerskiego, ta huśtawka będzie wyglądać równie dobrze w środku jak i na zewnątrz.

KOLOROWY KOSZYK

Kosz na bieliznę Ferm Living's "Spear" jest doskonałym naczyniem do przechowywania zabawek i wypchanych zwierząt.

BIURKO Z NATURALNEGO DREWNA

To piękne biurko od Sereny i Lily zapewni Twoim dzieciom urocze miejsce do odrabiania zadań domowych.

NEONOWE MEBLE DZIECIĘCE

Kredowy stół Land of Nod łączy w sobie prostą formę z neonowymi nogami w kolorze spinek do włosów dla uzyskania chłodnego wyglądu retro.

DZIECIĘCE KRZESEŁKO PANTONOWE

Jeśli chcesz zrezygnować z ubierania pokoju dziecka w klasyczny sposób, wypróbuj słynne krzesło Panton Vitry w miniaturze!

ŻÓŁTY STÓŁ DO ZABAWY

Projekt biurka "Rozkładanie" Thomasa Laurena to w równym stopniu rzeźba, co wspaniała powierzchnia robocza dla kreatywnych projektów Twoich dzieci.

TORBA FASOLOWA MARIMEKKO

Wspaniała alternatywa dla worków z fasolą run-of-the-mill. Pufka Fatboy's junior-sized jest pokryta ikonicznym nadrukiem Unikko firmy Marimekko.

PÓŁKA NA KSIĄŻKI DLA DZIECI

Mini Biblioteka Oeufa rejestruje prace Jeana Prouve'a i Charlotte Perriand, tworząc małą, nowoczesną półkę na książki.

FOTELIK DZIECIĘCY W ŁONIE MATKI

Klasyczny projekt krzesła Womb Chair Eero Saarinena został skurczony przez Knoll do skali dziecięcej.

Rafał Krajewski

Redakcja arasis.pl